strona główna mapa strony kontakt
REKOLEKCJE RODZINNE
Rekolekcje i warsztaty dla małżeństw z niepłodnością
2018-04-27 - 2018-04-29

Co z nami jest nie tak, że nie możemy mieć dzieci? Dlaczego Bóg nas każe tak okrutnie? – pytają małżonkowie i czują się gorsi, niepełnowartościowi, wybrakowani. Często za nimi wiele lat bezskutecznego leczenia niepłodności. Bywa, że w sercu noszą listę imion dzieci, które choć poczęte nie narodziły się, bo nastąpiło poronienie. Jak będąc w takiej sytuacji odnaleźć sens życia. Rekolekcje „Dla małżeństw z niepłodnością” pomogą takim parom w rozeznaniu woli Bożej i odnalezieniu swojej drogi.
W trakcje rekolekcji małżeństwa będą mogly zapoznać się z możliwościami lczenia niepłodności w zgodzie z nauką Kościoła.

 

Prowadzący:
Ks. dr hab. Piotr Kieniewicz – teolog moralista, wykładowca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, odbył szkolenia z zakresu naturalnego planowania rodziny w Instytucie Pawła VI w Omaha w Stanach Zjednoczonych, poszerza i wspiera grupę instruktorów Naprotechnologii.
Instruktorzy NaProTechnolgy

Koszt:
180 zł za osobę; 350 zł za parę

Uwaga! Zgłoszenie udziału w rekolekcjach najpóźniej na dwa tygodnie przed wybranym terminem wraz z przedpłatą /50% całej kwoty/, która jest potwierdzeniem uczestnictwa. W przypadku wcześniejszych zgłoszeń wpłata powinna być dokonana do dwóch tygodni po zgłoszeniu.

……………………………………………………………………….................................................

Ofiary na dobroczynną działalność LCPRiOU, opłaty za udział w rekolekcjach i warsztatach można przekazać na konto:

Fundacja SPEM DONARE ul. Klasztorna 4, 62-563 Licheń Stary

Bank Pocztowy S.A. O/Konin Nr 05 13201016 2760 2760 2000 0002

 

...........................................................................................................................................

   « powrót


Zgłoś swój udział »
drukuj »   


stronę odwiedziło 849856
copyright © 2007 LICHEŃSKIE CENTRUM POMOCY powered by ARTplus